Uzaktan Eğitim Modülü

Uzaktan Eğitim Modülü İle İlgili Soru Cevaplar

Üyelik ve Abonelik İşlemleri

Uzaktan eğitim modülüne "KAYIT OL" alanından herkes üye olabilir.
Online Eğitimlere üyelik ücretsizdir. Üye olanlar eğitim sunumlarımıza, yayınlarımıza ve etkinliklerimize ücretsiz olarak katılabilirler.
Abone olan herkes tüm eğitimleri ve eğitim sonunda verilen SERTİFİKALARI ücretsiz olarak alabilir. (Eğitim başarı puanı yeterli olmak şartı ile)
Abonelik süresi kişisel başvurularda ÖMÜR BOYU, Firma ve OSGB başvurularında ise 1 yıl olup, 1 yıl sonra yenilenmesi gerekmektedir

Eğitimler

Eğitimlerimizi KURSLAR alanından alabilirsiniz. Çalışma gurubunuza ait eğitimi seçtikten sonra "EĞİTİMİ ÜZERİNE AL" butonunu tıklayarak, bu eğitim öncelikle üzerinize almalısınız. Daha sonra MÜFREDAT alanından Dersleri ve Sınavları alarak eğitimi TAMAMLAMALISINIZ.
ÜZERİNİZE ALDIĞINIZ eğitimde MÜFREDAT alanında yer alan dersleri video ve sunumlardan takip edebilirsiniz. Bu eğitimi aldığınıza ikna olduysanız EĞİTİMİ TAMAMLA butonuna basarak, bir sonraki eğitime geçebilirsiniz.
SINAV İşlemi İlgili eğitimden BAŞARI SERTİFİKASI alabilmeniz için tüm eğitimlerin tamamlanmış olması ve SINAV sonucunun BAŞARI PUANI ortalamasının 70 ve üzeri olması gerekir. (Zorunlu eğitimlerde 80 ve üzeridir). SINAV TEKRARI Sınavdan başarılı olamamanız durumunda bir kez tekrar etme hakkınız bulunmaktadır.
İlgili eğitimin sonunda başarı puanınız 70 ve üzerinde ise, sertifikanız otomatik olarak oluşur ve HESABINIZA gönderilir. HESABIM alanından bilgisayarınıza kaydedebilir ya da PDF ortamında çıktı alabilirsiniz.

Sorunuz var mı?