Sizin için buradayız

Türkiye'nin Web/Grafik Tasarım Merkezi

55000
Mutlu Müşteri
60
Uzman Personel
2240
Pro Tasarım
215
Yazılım

“Türkiye’nin en kaspamlı tasarım merkezinde, firmanıza uygun profesyonel bir tasarım mutlaka bulacaksınız.”

Çağrı Tasarım Ekibi, 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Türkiye’deki en kapsamlı ve en temiz kodla yazılmış tamamen kullanıcı dostu, özelleştirilebilir  ilk Entegre Business Web tasarımıdır. Bu tasarım ile aynı zamanda, Firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkartarak, ziyaretçilerinizi etkileyebileceksiniz. Business Web tasarımlarımız CANVAS Mobil uyumlu olup, TÜM CİHAZLARDA kendisini otomatik olarak adapte eder.

Her biri birbirinden özel farklı tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebilir, kurumsal firmanıza göre % 100 özelleştirebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz

Çağrı Tasarım olarak, kurulduğumuz 2009 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Profesyonel kadrolarımız ile firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı (katalog, broşür, e-katalog, web tasarım, sosyal medya, kurumsal kimlik, vb) belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedef kitlenizi analiz ediyor, onlarla sizi nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

A Takımı

Kurumumuzda görevli tüm personellerimiz ile her zaman yanınızdayız

Bizimle İletişime Geçin
kenny

Salih Dere

Yönetici
admin
team-3

Hüseyin Uygun

Genel Müdür
team-5

Okan Kaçmaz

İSG Uzmanı
team-8

Beren Saran

Direktör
team-7

Selin Korkmaz

Yazılımcı
team-2

Rıza Bakırcı

SEO Uzmanı